K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

Aroma difuzer Botanical

Kód: 557
Akcia Novinka
€45 –19 %
Botanical sukulent LED
€45 –19 % €36,39
Skladom

Aromaterapeutická lampa Botanical

sú vlastne tri prístroje v jednom: zvlhčovač vzduchu, ionizátor vzduchu a prístroj na domácu aromaterapiu.

Botanical Aromalampa je ultrazvukový difuzér vôní a zariadenie na ionizáciu vzduchu. Vonná lampa Botanical je perfektnou voľbou pre každého, kto chce využívať výhody moderných technológií a cítiť sa lepšie. Aromaterapeutická lampa, ktorá vyzerá ako kvetináč so sukulentmi, kombinuje výhody až štyroch zariadení: je to zvlhčovač vzduchu, ionizátor vzduchu, lampa na aromaterapiu s éterickými aj prírodnými olejmi a možno ju použiť aj ako doplnkové dekoratívne osvetlenie. - biela nočná lampa, ktorá vyzerá ako kvetináč!

Detailné informácie

Podrobný popis

Aromaterapeutická lampa Botanical lampa je vyrobená z najkvalitnejšieho bieleho plastu s prídavkom umelých sukulentov. Vďaka tomu, že sukulent v kvetináči vyzerá ako skutočný, môžete lampu umiestniť prakticky do ktorejkoľvek miestnosti, od spálne, cez domácu kanceláriu, až po obývaciu izbu alebo recepciu. Dodatočné osvetlenie pre aromaterapeutickú lampu Botanical je vyrobené pomocou technológie LED. Osvetlenie nálady poskytuje úžasný efekt podporujúci relaxáciu. Vonná lampa Botanical umožňuje plynulé prenikanie farieb do trblietavého farebného spektra alebo výber jednej farby podsvietenia počas prevádzky.

Ak chcete používať aromaterapeutickú lampu, potrebujete iba éterický alebo prírodný olej a vodu - destilovanú alebo filtrovanú. Nalejte vodu až po hladinu vyznačenú na žiarovke, pridajte niekoľko kvapiek éterického alebo prírodného oleja a zapnite ju. Po chvíli bude miestnosť naplnená krásnou vôňou a my pocítime priaznivý vplyv ionizácie a zvlhčovania vzduchu na našu pohodu. Lampa má automatické vypnutie - keď v nej dôjde voda, sama sa vypne.

Nezabudnite lampu po každom použití vyčistiť, aby ste nepoškodili ultrazvukovú dosku.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Príkon (W) 12 W.
Napätie (V) 220 - 240 V
Podpora typov napájania AC / DC AC 100 - 240 V, 50,60 Hz,DC 24V 500MA
Metóda výroby hmly 2,4 MHz
Farba kábla: biely
Dĺžka kábla ~ 150 cm
Zástrčka EÚ
Automatické vypnutie: Áno
Farba: biela
Pracovny cas: ~ 6 hodín
Materiál: Plast
Časovač: Áno
Dodatočné osvetlenie: Áno
Najlepšie pre malé priestory, stredne veľké izby, veľké miestnosti
Kapacita vodnej nádrže ~ 80 ml
Výška: 185mm
Šírka: 125mm
Hĺbka: 125mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: