K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

Ultrazvukový difúzor Aromalampa Himalaya

Kód: 561
Akcia Novinka
€45 –16 %
Aroma difuzor Himalaya
€45 –16 % €37,79
Skladom

Ultrazvukový difúzor Aromalampa Himalaya

Aromalampa Himalaya s kryštálmi himalájskej soli, je ultrazvukový difuzér vôní a zariadenie na ionizáciu vzduchu. Himaláje je ideálnou voľbou pre každého, kto chce využívať výhody modenej technológie vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie. Aromaterapeutická lampa s himalájskou soľou spája výhody až štyroch prístrojov: je to zvlhčovač vzduchu, ionizátor vzduchu, lampa pre aromaterapiu s éterickými aj prírodnými olejmi a možno ju použiť aj ako doplnkové dekoratívne osvetlenie - nočnú lampu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Himalájska aromaterapeutická lampa je vyrobená z najkvalitnejšieho bieleho plastu s prídavkom kryštálov himalájskej soli. Dodatočné osvetlenie aromaterapeutickej lampy Himalaya je vyrobené pomocou LED technológie. Náladové podsvietenie  poskytuje úžasný efekt podporujúci relaxáciu. Vonná lampa Himalaya umožňuje plynulý prienik farieb v trblietavom farebnom spektre alebo výber jednej farby podsvietenia počas prevádzky.

Ak chcete používať aromaterapeutickú lampu, potrebujete iba éterický alebo prírodný olej a vodu - destilovanú alebo filtrovanú. Nalejte vodu až po hladinu vyznačenú na lampe, pridajte niekoľko kvapiek éterického alebo prírodného oleja a zapnite ju. Po chvíli bude miestnosť naplnená krásnou vôňou a vy pocítite priaznivý vplyv ionizácie a zvlhčovania vzduchu na Vašu pohodu. Lampa má automatické vypnutie - keď v nej dôjde voda, sama sa vypne.

Nezabudnite lampu po každom použití vyčistiť, aby ste nepoškodili ultrazvukovú dosku.

Výrobca: Spoločnosť Candle-lite
Automatické vypnutie: Áno
Pracovny cas: ~ 4 hodiny
Materiál: Plast, soľ
Dodatočné osvetlenie: Áno
Vhodné pre malé priestory, stredne veľké izby, veľké miestnosti


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Príkon (W): 12 W.
Ampéry: 0,5 A.
Napätie (V): 24 V
Podpora typov napájania AC / DC: DC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: