K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

Aroma difuzer Peru

Kód: 554
Akcia Novinka
Značka: Aroma Dream
€29 –33 %
Peru USB LED Aroma dyfuzor 2
€29 –33 % €19,39
Skladom

USB aromaterapeutická lampa, stolový zvlhčovač Peru sú v skutočnosti tri zariadenia v jednom: zvlhčovač vzduchu, ionizátor vzduchu a domáce aromaterapeutické zariadenie.

Aromalampa Peru USB je ultrazvukový aróma difuzér a zariadenie na ionizáciu vzduchu. Peru vonná lampa je vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce využiť výhody technológie na zaistenie lepšej pohody. Aromaterapeutická lampa sférického tvaru a vzhľadu prírodného dreva kombinuje výhody až troch zariadení: je to zvlhčovač vzduchu, ionizátor vzduchu, lampa na aromaterapiu s éterickými a prírodnými olejmi a možno ju tiež použiť ako doplnkové dekoratívne osvetlenie - diskrétne LED osvetlenie v kombinácii so vzhľadom skutočného dreva!

Detailné informácie

Podrobný popis

Teraz si môžete vychutnať aromaterapiu v kancelárii aj v práci vďaka jednoduchému pripojeniu lampy pomocou USB kábla.

Aróma difuzér pre vašu pohodu v doma aj v kancelrii, individuálna vôňa - osviežujúca, relaxačná, prospešná alebo upokojujúca - vyberiete si
Ľahká a jednoduchá obsluha, ktorá v miestnosti vyvoláva pachy
S prírodným a atraktívnym vzhľadom dreva
Vysoko kvalitné tienidlo s variabilnými farbami LED
Atomizuje čistú vodu prírodnými éterickými olejmi

Peru aromaterapeutická lampa je vyrobená z najkvalitnejšieho materiálu napodobňujúceho prírodné drevo. Takéto elegantné svietidlo so vzhľadom pravého dreva je možné umiestniť prakticky do každej miestnosti, od spálne cez domácu kanceláriu až po obývaciu izbu alebo recepciu. Dodatočné osvetlenie peru aromaterapeutickej lampy sa vyrába pomocou technológie LED. Osvetlenie nálady poskytuje úžasný efekt podporujúci relaxáciu. Peru aróma lampa umožňuje plynulý prienik farieb v trblietavom farebnom spektre alebo výber jednej farby podsvietenia počas prevádzky.

Ďalšou výhodou peru aromalampy je jednoduchosť pri výmene oleja a údržbe lampy.
Ak chcete používať aromaterapeutickú lampu, potrebujete iba éterický alebo prírodný olej a vodu - destilovanú alebo filtrovanú. Nalejte vodu až po hladinu vyznačenú na difúzore, pridajte niekoľko kvapiek éterického alebo prírodného oleja a zapnite ju. Po chvíli bude miestnosť naplnená krásnou vôňou a my pocítime priaznivý vplyv ionizácie a zvlhčovania vzduchu na našu pohodu. Lampa má automatické vypnutie - keď v nej dôjde voda, sama sa vypne.

Nezabudnite lampu po každom použití vyčistiť, aby ste nepoškodili ultrazvukovú dosku.

Oleje je potrebné dokúpiť zvlášť.

TECHNICKÉ ARRAMETRE
Príkon (W) 5 W
Ampéry 1A
Napätie (V) 5V
Podpora typov napájania AC / DC: DC
Farba kábla: biely
Vyžaduje pripojenie na elektrinu: Áno (USB pripojenie)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: