K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

Elektrická soľná Aromalampa Malawi

Kód: 559
Akcia Novinka
€42 –38 %
Aromalampa elektrycka solna Malawi
€42 –38 % €25,90
Skladom

Elektrická soľná Aromalampa Malawi

 

Soľná lampa je vyrobená z ružových soľných kryštálov umiestnených v ozdobnom kovovom obale. Táto elektrická soľná lampa je skvelým doplnkom do vášho interiéru.

Kryštály soli sú už roky známe pre svoje vlastnosti čistenia vzduchu. Mnoho používateľov tvrdí, že používaním soľnej lampy sa zmierňujú príznaky alergie, zlepšuje sa nálada a ľudia ľahšie zaspávajú.

Elektrické soľné žiarovky vďaka použitiu žiarovky neustále vyžarujú teplé, ružovkasté svetlo, ktoré dodáva pocit tepla a pomáha vám relaxovať a relaxovať. Soľné žiarovky sa už dlho uznávajú ako prírodné ionizátory vzduchu, teda ako spôsob zmeny elektrického náboja vo vzduchu. Ionizujúcim účinkom žiarovky je generovanie iónov priťahovaním molekúl vody, ktoré sa odparujú späť do vzduchu, pričom pri zahrievaní žiarovkou vytvárajú soľný roztok - a potom vznikajú hlavne negatívne ióny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka elektrickým soľným lampám nielenže zlepšíte svoju pohodu, ale vďaka teplému, mäkkému svetlu si ľahšie oddýchnete a zrelaxujete. Soľná lampa môže byť tiež ďalším príjemným impulzom svetla vo večerných hodinách, preto vám pomôže skôr zaspať.


Výrobca: Spoločnosť Candle-lite
Kód produktu

Dodatočné osvetlenie: Áno
Výška: 153 mm
Priemer: 130 mm
Frekvencia napätia (Hz) 50 Hz
Napätie (V) 220 - 240 V
Príkon (W) 25 wattov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: