K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

Čistička vzduchu a difuzér vône Clean Breeze Vintage

Kód: 558
Akcia Novinka
€45 –19 %
Clean Breeze Vintage
€45 –19 % €36,39
Skladom

Čistička vzduchu a difuzér vône Clean Breeze Vintage

 

Čistička vzduchu Clean Breeze Vintage je nielen elegantne vyzerajúce zariadenie, ktoré zaistí čistejší vzduch vo vašej domácnosti, ale aj difúzor vône. Vintage je perfektnou voľbou pre každého, kto chce využiť výhody technológie, aby sa cítil lepšie. Vďaka použitiu vysoko kvalitných HEPA filtrov poskytuje čistička každý deň lepší vzduch.

Jeho široké použitie a módny retro dizajn robia z tejto čističky nielen mimoriadne užitočné zariadenie, ale aj módny dekoratívny doplnok do každého interiéru. Čistička je vyrobená z najkvalitnejšieho odolného plastu. Trendová drevená povrchová úprava vrátane veka, ktorá vyzerá ako drevené nohy, kombinovaná s belavým a retro trendovým tvarom v štýle 60. a 70. rokov (ako staré tranzistorové rádiá) umožňuje, aby bol tento čistič vzduchu Vintage nielen módny, ale aj bezpečnejší.

Chcete mať vo svojej domácej kancelárii alebo obývacej izbe čistejší vzduch? Náš čistič vzduchu môžete pripojiť k počítaču alebo notebooku pomocou priloženého kábla USB!

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Kvalitný čistič vzduchu Clean Breeze Vintage obsahuje vymeniteľný HEPA filter, ktorý zaručuje najvyššiu kvalitu prevádzky prístroja. Okrem ľahkej výmeny filtra a elegantného módneho dizajnu má naša čistička aj ďalšie dekoratívne LED osvetlenie. Čistička vzduchu Vintage má však ešte jednu veľkú výhodu - vďaka vonným prúžkom, ktoré sú súčasťou súpravy, môžete pridať pár kvapiek vášho obľúbeného aromatického éterického oleja a vychutnať si nielen čistejší vzduch, ale aj krásnu prírodnú vôňu.

Balenie obsahuje:

Vintage 1x čistička vzduchu
1x napájací kábel USB
HEPA filter 2x
3x vonné prúžky
1x užívateľská príručka

 

Výrobca: Spoločnosť Candle-lite


Automatické vypnutie: Nie
Farba: biely
Dodatočné osvetlenie: Áno
Vhodné pre: malé priestory, stredne veľké izby, veľké miestnosti
Typ produktu: Vzduchový filter,Aromatický difúzor
Výška:150 mm
Šírka: 140 mm
Hĺbka: 140 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: