K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

PRÍRODNÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKA

Kód: 1413
€25 –28 %
prirodna domaca lekarnicka
€25 –28 % €17,91
Skladom
Položka bola vypredaná…

PRÍRODNÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKA

Detailné informácie

Podrobný popis

PRÍRODNÁ DOMÁCA LEKÁRNIČKA - darček ktorý nielen poteší ale hlavne pomôže v každej domácnosti pri hojení rán, cirkulácii, trávení, bolestiach hlavy a svalov. Levanduľa pôsobí vzpružujúco, antisepticky, možné použiť aj ako repelent proti hmyzu. Pomáha pri nespavosti, hojení rán, cirkulácii, trávení, bolesti hlavy a svalov.

Balenie obsahuje týchto 5 éterických olejov:

1. Éterický olej Levanduľa, Objem: 10 ml. Účinky a vlastnosti: Levanduľa pôsobí vzpružujúco, antisepticky, možné použiť aj ako repelent proti hmyzu. Pomáha pri nespavosti, hojení rán, cirkulácii, trávení, bolesti hlavy a svalov. 

2. Čajovník - Tea TreeÉterický olej, Objem: 10 ml. 100% prírodná silica, Účinky a vlastnosti: Čajovník - Tea Tree pôsobí silne antisepticky a dezinfekčne, pomáha pri respiračných problémoch, infekciách, popáleninách a ranách kože (aj hnisavých).

3. Eukalyptus - Éterický olej,  Objem: 10 ml.  100% prírodná silica. Účinky a vlastnosti: Eukalyptus pôsobí stimulačne, antisepticky, antivírusovo, účinný aj ako repelent proti hmyzu. Pomáha pri hnačkách, prechladnutí, virózach, respiračných ťažkostiach, liečbe dýchacích ciest, migréne, astme, reumatizme, vyčerpaní, rezných a povrchových ranách. Napomáha tvorbe kožného tkaniva, vmasírovaním do chodidiel privoláva spánok. Znižuje hladinu cukru. 

4. Éterický olej Klinček, Objem: 10 ml.  100% prírodná silica. Účinky a vlastnosti: Klinček pôsobí zahrievajúco, antispeticky, dezinfekčne, zmierňuje bolesti a môže sa používať aj ako repelent proti hmyzu. Pomáha pri duševných poruchách, neuralgii, respiračných ťažkostiach, bolestiach zubov, ústnych a kožných poraneniach, nervovo a svalovom vypätí. 

5. Éterický olej Mäta pieporná, Objem: 10 ml. Účinky a vlastnosti: Mäta pieporná pôsobí stlmujúco a antisepticky. Pomáha pri trávení, dýchacích problémoch, bronchitíde a akné. V nízkej koncentrácii (1%) používať na zapálenú kožu. 

Dodatočné parametre

Kategória: ARÓMATERAPIA
Hmotnosť: 0.45 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: