K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

Tip na darček Sv. Valentín

Prečo sú parfumy najlepším darčekom na Valentína a ktoré parfémy by ste si mali zaobstarať?


Parfémy na Valentína = perfektný darček na Valentína. Vždy na 14. februára sa ľudia na celom svete rozhodnú oslavovať lásku.

Existuje veľa príbehov, ktoré sa viažu k histórii tohto dátumu, ale jasná základná správa, ktorú všetci vysielajú, je o statočnosti a cene, ktorú ľudia sú ochotný zaplatiť za lásku.

Dnes sa deň svätého Valentína oslavuje na pamiatku a oslavu lásky, čo vo veľkej miere dáva milovníkom z celého sveta príležitosť venovať sa jeden druhému, vymieňať si darčeky a spoločne si užívať pekné spoločné chvíle.

Mnoho ľudí sa často stretáva s týmto problémom rozhodovania a výberu najlepšieho a dokonalého darčeka pre svoje  polovičky, pretože v tomto období je v obchodoch s darčekmi vystavených veľa darčekov online aj offline a väčšinou sú to práve tieto darčeky, pre ktoré mnoho krtát musíme hlboko siahnuť do vrecka.

Definícia dokonalého valentínskeho dňa je pre mnohých ľudí odlišná a je to ako väčšina ľudských vecí, a to kvôli vplyvom, ktorý sme na naše správanie a skúsenosti mali z času na čas.

Naša základná rada na Sv. Valntína, nepoťťe sa!


Darček na Valentína nemusí byť nevyhnutne veľký, musí však mať veľa významov a preukázať skutočné úmysly. Obzvlášť dobre bude vyzerať, ak je súčasťou prvku prekvapenia.

Či už čokolády, ruže, plyšové medvedíky, topánky, hodinky, drahá noc, parfumy atď., všetko sú to fyzické, viditeľné veci; no je tu ešte jeden najlepší darček, ktorý môžete v skutočnosti dať svojmu partnerovi v deň zamilovaných a v ktorýkoľvek iný deň, zostáva vašou pravou láskou a nemal by sa prejavovať iba v deň samého Valentína.

Pre svoju valentínku a svojho valentína je teda najlepšie vzdať sa štandardnej kytice ruží, čokolády a ďalších populárnych, ale pominuteľných vecí, a to kvôli niečomu skutočne podstatnému, čo vyvolá neobvyklé spomienky a spôsobí, že budú pretrvávať. Existuje toľko spôsobov, ako dať najavo svoju lásku, toľko darčekov, ktoré môžete s touto osobou zdieľať, ale parfum alebo vôňa je nad veľkým počtom darčekov, na ktoré si spomeniete.

Prečo sa vzdať kvetov a ruží? S najväčšou pravdepodobnosťou po určitom čase chradnú; pravá láska nikdy nevädne. Čokolády? No, budú sa jesť, vaša druhá polovica si pravdepodobne nejaký čas zachová a bude milovať tú chuť, ale aj tak sa vytratí.

Jedna vec, ktorá určite urobí tento trik a vynikne ako neobvyklý darček pre vášho partnera, je parfém.

Parfum. Áno, počuli ste dobre. Ako to môže byť perfektný darček pre moju valentínku - valentína?

Najdôležitejšou vecou pri darovaní darčekov na Sv. Valentína je gesto a úsilie, ktoré ste vynaložili na to, aby ste im povedali, ako veľmi ich milujete a vážite si ich. Parfum môže byť malý, ale hovorí toľko a zanecháva vynikajúci vplyv na myseľ.

Ako? Keď váš partner nosí parfém, vôňa z parfumu sa stáva ich základnou súčasťou a veda dokonca hovorí, že mozog takéto vône zaregistruje a drží sa ho. Zakaždým, keď zacítia vôňu parfému, spomenú si na Vás, parfém im bude neustále pripomínať dané gesto a spôsobí, že si Vás vážia.

Keď sa ľudia pýtajú a komentujú ich parfumy, radi im povedia, že ste im parfém zaobstarali, a prinútia ľudí pochopiť úsilie, ktoré ste vynaložili pri ukazovaní toho, ako Vám na nich záleží.

Tu sú naše tipy pre Vás:

SEDUCCIÓN Inšpirovaná Chloé - Chloé             CELEBRITY WOMAN Inšpirovaná Lancôme – La Vie Est Belle 

                

POWER Inšpirovaná  Paco Rabanne - 1 Million         ROOT  Inšpirovaná  Hermés - Terre d´Hermes     

     

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie