K objednávke nad 55 Eur Vám pribalíme malý darček ❤

Tip na darček Sv. Valentín

Prečo sú parfumy najlepším darčekom na Valentína a ktoré parfémy by ste si mali zaobstarať?


Parfémy na Valentína = perfektný darček na Valentína. Vždy na 14. februára sa ľudia na celom svete rozhodnú oslavovať lásku.

Existuje veľa príbehov, ktoré sa viažu k histórii tohto dátumu, ale jasná základná správa, ktorú všetci vysielajú, je o statočnosti a cene, ktorú ľudia sú ochotný zaplatiť za lásku.

Dnes sa deň svätého Valentína oslavuje na pamiatku a oslavu lásky, čo vo veľkej miere dáva milovníkom z celého sveta príležitosť venovať sa jeden druhému, vymieňať si darčeky a spoločne si užívať pekné spoločné chvíle.

Mnoho ľudí sa často stretáva s týmto problémom rozhodovania a výberu najlepšieho a dokonalého darčeka pre svoje  polovičky, pretože v tomto období je v obchodoch s darčekmi vystavených veľa darčekov online aj offline a väčšinou sú to práve tieto darčeky, pre ktoré mnoho krtát musíme hlboko siahnuť do vrecka.

Definícia dokonalého valentínskeho dňa je pre mnohých ľudí odlišná a je to ako väčšina ľudských vecí, a to kvôli vplyvom, ktorý sme na naše správanie a skúsenosti mali z času na čas.

Naša základná rada na Sv. Valntína, nepoťťe sa!


Darček na Valentína nemusí byť nevyhnutne veľký, musí však mať veľa významov a preukázať skutočné úmysly. Obzvlášť dobre bude vyzerať, ak je súčasťou prvku prekvapenia.

Či už čokolády, ruže, plyšové medvedíky, topánky, hodinky, drahá noc, parfumy atď., všetko sú to fyzické, viditeľné veci; no je tu ešte jeden najlepší darček, ktorý môžete v skutočnosti dať svojmu partnerovi v deň zamilovaných a v ktorýkoľvek iný deň, zostáva vašou pravou láskou a nemal by sa prejavovať iba v deň samého Valentína.

Pre svoju valentínku a svojho valentína je teda najlepšie vzdať sa štandardnej kytice ruží, čokolády a ďalších populárnych, ale pominuteľných vecí, a to kvôli niečomu skutočne podstatnému, čo vyvolá neobvyklé spomienky a spôsobí, že budú pretrvávať. Existuje toľko spôsobov, ako dať najavo svoju lásku, toľko darčekov, ktoré môžete s touto osobou zdieľať, ale parfum alebo vôňa je nad veľkým počtom darčekov, na ktoré si spomeniete.

Prečo sa vzdať kvetov a ruží? S najväčšou pravdepodobnosťou po určitom čase chradnú; pravá láska nikdy nevädne. Čokolády? No, budú sa jesť, vaša druhá polovica si pravdepodobne nejaký čas zachová a bude milovať tú chuť, ale aj tak sa vytratí.

Jedna vec, ktorá určite urobí tento trik a vynikne ako neobvyklý darček pre vášho partnera, je parfém.

Parfum. Áno, počuli ste dobre. Ako to môže byť perfektný darček pre moju valentínku - valentína?

Najdôležitejšou vecou pri darovaní darčekov na Sv. Valentína je gesto a úsilie, ktoré ste vynaložili na to, aby ste im povedali, ako veľmi ich milujete a vážite si ich. Parfum môže byť malý, ale hovorí toľko a zanecháva vynikajúci vplyv na myseľ.

Ako? Keď váš partner nosí parfém, vôňa z parfumu sa stáva ich základnou súčasťou a veda dokonca hovorí, že mozog takéto vône zaregistruje a drží sa ho. Zakaždým, keď zacítia vôňu parfému, spomenú si na Vás, parfém im bude neustále pripomínať dané gesto a spôsobí, že si Vás vážia.

Keď sa ľudia pýtajú a komentujú ich parfumy, radi im povedia, že ste im parfém zaobstarali, a prinútia ľudí pochopiť úsilie, ktoré ste vynaložili pri ukazovaní toho, ako Vám na nich záleží.

Tu sú naše tipy pre Vás:

SEDUCCIÓN Inšpirovaná Chloé - Chloé             CELEBRITY WOMAN Inšpirovaná Lancôme – La Vie Est Belle 

                

POWER Inšpirovaná  Paco Rabanne - 1 Million         ROOT  Inšpirovaná  Hermés - Terre d´Hermes